KONST / Litografier / Färglitografi 11919274
nr 1191 9274
Per Olov Ultvedt
(1927-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC XV/XXX, motivet: 26,5x33
Per Olov Ultvedt, svensk bildkonstnär född 1927, död 2006 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:54:01
18/6 18:21:09
Per Olov Ultvedt
Läs mer om Per Olov Ultvedt